logo
 
English Russia Lietuviškai

Tradicinės tvoros...
be tradicinės priežiūros.

 

Apie mūsų produkciją« Atgal

Saugokitės imitacijų.

Dvigubojo štampavimo metu gaunamas produktas, kurio sienelės pagamintos iš dviejų dažniausiai skirtingos spalvos plastiko sluoksnių. Gerai neįsižiūrėjus, toks produktas gali būti panašus į "Country Estate", tačiau jei pamatysite tokio produkto pjūvį - skirtumas taps akivaizdus. Plonas dažų sluoksnis slepia dažniausiai prastos kokybės plastiką.

Plastiku dengtų medienos gaminių kokybė yra lygiai tokia pat kaip ir medinių gaminių. Jie nėra apsaugoti nuo deformacijos, brinkimo ir puvimo.

Gamintojai kopijuojantys "Country Estate" produkcijos išvaizdą, tačiau neatkartodami mūsų gaminių kokybės, tuo parodo tik pelno bet kokia kaina siekimą.

Gamindama šimtaprocentinius PVC gaminius "Country Estate" kompanija naudoja aukščiausios kokybės žaliavas, stabilizatorius ir modifikatorius. Gamyboje mes nenaudojame švino - kaip pigaus pakaitalo, dėl kurio produkcijos kaina sumažėtų, tačiau gaminiai taptų pavojingi žmonių sveikatai, deja, daugelis "Country Estate" produkciją mėgdžiojančių Kinijos kompanijų to nepaiso.

 

  logo_apacia  
Į viršų  

©Country Estate Lietuva, 2009 - 2020 | Web Sprendimas: ATO.lt design