logo
 
English Russia Lietuviškai

Tradicinės tvoros...
be tradicinės priežiūros.

 

Apie tvorų statymą« Atgal

Plastikinių tvorų statymas tai nesudėtingas tačiau kruopštumo reikalaujantis procesas.

1. Pirmiausiai nustatoma tiksli tvoros vieta sklype, tuomet nustatytoje „tvoros linijoje“ į žemę įsmeigdami kuolelius pasižymėkite vietas kur turės būti gręžiamos skylės stulpų betonavimui. Tikslius atstumus tarp stulpų nurodysime pagal Jūsų pasirinktos tvoros stilių, (pavyzdžiui atstumai tarp „Windsor“ stiliaus tvoros stulpų centrų yra 2,44m; atstumai tarp „Alton“ stiliaus tvoros stulpų centrų yra 1,83m).

2. Iškasamos/išgręžiamos duobutės stulpams 0,3m x 0,3m x 0,9m, duobės gylis mažinamas, jeigu statoma žemesnė kaip 1,22m. tvora.

3. Duobutėje įstatomas stulpelis, apipilamas betonu. Atkreipkite dėmesį į stulpelyje išfrezuotas angas horizontalėms. Į stulpelį įpilama betono 0,9m. (iki žemės paviršiaus lygio). Įsitikinama, jog stulpelis stovi tiesiai, ir jog visų stulpelių aukštis vienodas. Jeigu statoma uždara tvora, rekomenduojame kas antrą stulpą užpildyti betonu iki pat viršaus, tačiau tai daroma tik tuomet kai jau surinktos centrinės sekcijų dalys, t.y. atlikus punktą Nr. 5.

4. Centrinė sekcijos dalis renkama tik tuomet, kai betonas sutvirtėja, t.y. po vienos – dviejų dienų. Atkreipkite dėmesį į tai, kad įbetonavus 0,9m tarp žemės ir pirmosios (apatinės) vertikalės liks nedidelis tarpelis (apie 5cm).

5. Beveik visos plastikinių tvorų centrinės dalys renkasi vadovaujantis tuo pačiu principu: Stulpelyje būna išfrezuotos angos horizontalioms lentoms, o horizontalėse būna išspaustos „auselės“ fiksavimui stulpe. Likusios vertikalės sukasi varžteliais arba tvirtinasi tokiais pat fiksatoriais kaip ir horizontalės.

6. Kai centrinės dalys jau surinktos, galima pilti betoną į stulpelius, kuriuos norima papildomai sutvirtinti. Į stulpelius ant kurių vėliau bus kabinami vartai rekomenduojame prieš betonuojant įdėti dvitėjinį metalo profilį.

7. Paskutinis tvoros surinkimo žingsnis yra stulpelių kepurėlių uždėjimas, jų vidinės sienelės, kurios liesis su stulpeliu, patepamos klijais, tuomet kepurėlės uždedamos ant stulpelių. Kitas kepurėlių tvirtinimo būdas – yra kniedijimas. Galima po vieną kniedę pritvirtinti priešingose kepurėlės pusėse. Kniedijamos tik dvi sienelės.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog tai tik bendro pobūdžio informacija apie tvoros surinkimą. Kai kurie stiliai turi savo surinkimo specifiką, todėl jei apsispręsite patys įsirengti „Country Estate“ tvorą, mes pateiksime Jūsų pasirinkto stiliaus tvoros montavimo instrukciją.

  logo_apacia  
Į viršų  

©Country Estate Lietuva, 2009 - 2020 | Web Sprendimas: ATO.lt design